Керівництво


ViktorovichПолунін Андрій Вікторович
 
Директор
 
Народився 5.03.1971 року.
 
Виступав за команди: "Шахтар" Павлоград, "Дніпро" Дніпропетровськ, "ЦСКА" Київ, "Кривбас" Кривий Ріг, "Карпати" Львів, "Нюрнберг" Німеччина, "Санкт-Паулі" Німеччина, "Рот-Вайс Ессен" Німечина.
 
Досягнення: 
 
Чемпіон СРСР серед дублерів : 1991 року.
Срібний призер Чемпіонату України : 1993року.
Бронзовий призер Чемпіонату України : 1992, 1995, 1996, 1998 років.
 

MizinМізін Сергій Григорович

заступник директора

Народився 25.09.1972 року.

Виступав за команди: "Динамо-2" Київ, "Динамо" Київ, "Дніпро" Дніпропетровськ, "Чорноморець" Одеса, "ЦСКА" Київ, "Карпати" Львів, "Кривбас" Кривий Ріг, "Металіст" Харків, "Арсенал" Київ.

Досягнення: 

Чемпіон України: 1993, 1994, 1995 років. 
Володар Кубку України 1993 р.

 

DeikoДейко Сергій Петрович

Начальник команди

Народився 26 листопада 1952 року.

 
ball
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
М Команда І В Н П М O
1  "Іллічівець" 26 20 4 2 48:15 64
2 "Десна" 26 17 5 4 37:16 56
3 "Верес" 25 16 4 5 51:24 52
4 "Геліос" 26 13 6 7 23:16 45
5 "Колос" 25 12 7 6 37:25 43
6 "Нафтовик-Укрнафта" 26 11 6 9 37:23 39
7 "Черкаський-Дніпро" 26 9 10 7 22:24 37
8 "Арсенал" 26 9 8 9 24:23 35
9 "Авангард" 26 9 8 9 20:23 35
10  "Оболонь-Бровар" 26 9 6 11 29:30 33
11 "Полтава" 26 11 3 12 27:33 33
12 "Буковина" 26 8 7 11 23:25 31
13 "Гірник-Спорт" 26 8 5 13 36:46 29
14 "Інгулець" 25 7 6 12 24:34 27
15 "Миколаїв" 26 8 3 15 20:31

27

16 "Суми" 26 4 10 12 23:40 22
17 "Скала"  25 4 5 16 15:34 17
18 "Тернопіль"  26 3 5 18  16:50 14
ball
КАЛЕНДАР
Дата Матч Рах.
24.07 "Нафтовик"-"Авангард" 1:1
30.07 "Десна"-"Нафтовик" 1:0
05.08 "Нафтовик"-"Скала" 1:2
14.08 "Гірник-Спорт"-"Нафтовик" 0:1
19.08 "Нафтовик"-"Інгулець" 3:1
26.08 "Арсенал"-"Нафтовик" 2:1
03.09 "Нафтовик"-"Полтава" 3:1
08.09 "Оболонь-Бровар"-"Нафтовик" 0:3
13.09 "Нафтовик"-"Іллічівець"  1:1
21.09 "Нафтовик"-"Чорноморець"  2:0
25.09 "Нафтовик"-"Суми"  4:0
01.10 "Нафтовик"-"Черкаський-Дніпро"  1:1 
09.10 "Геліос"-"Нафтовик" 1:0
13.10 "Миколаїв"-"Нафтовик" 0:3
17.10 "Нафтовик"-"Буковина" 3:0
26.10 "Нафтовик"-"Волинь" 2:1
29.10 "Нафтовик"-"Тернопіль" 2:1
05.11 "Колос"-"Нафтовик"  1:0 
09.11 "Авангард"-"Нафтовик" 1:0
13.11 "Нафтовик"-"Десна" 2:0
19.11 "Скала"-"Нафтовик" 0:0
12.03 "Верес"-"Нафтовик" 2:0
18.03 "Нафтовик"-"Гірник-Спорт" 3:2
25.03 "Інгулець"-"Нафтовик" 

 1:3 

01.04 "Нафтовик"-"Арсенал" 0:0
05.04 "Нафтовик"-"Динамо" 0:1
09.04 "Полтава"-"Нафтовик" 1:1
14.04 "Нафтовик"-"Оболонь" 1:2
22.04 "Іллічівець"-"Нафтовик" 1:0
29.04 "Нафтовик"-"Миколаїв" -:-
03.05 "Суми"-"Нафтовик" -:-
08.05 "Черкаський-Дніпро"-"Нафтовик" -:-
13.05 "Нафтовик"-"Геліос" -:-
17.05 "Буковина"-"Нафтовик" -:-
21.05 "Нафтовик"-"Верес" -:-
27.05 "Тернопіль"-"Нафтовик" -:-
02.06 "Нафтовик"-"Колос" -:-
ball
АВТОРИЗАЦІЯ



https://kazinovulkan.online/igrovye-avtomaty