«БУКОВИНА» (Чернівці) – «НАФТОВИК-УКРНАФТА» – 2:2 (2:0)
buk naf222

Матч 31-го туру Першої ліги «Нафтовик-Укрнафта» проводив у Чернівцях проти «Буковини». Команда Олега Ратія продовжує боротьбу за виживання, а підопічні Володимира Книша змагаються за місце в першій п’ятірці. До закінчення поточного чемпіонату залишилося чотири гри, тому кожне очко зараз буде на вагу золота для кожної команди.

Майже після місячної перерви до основного складу повернувся капітан охтирчан Леонід Бояринцев, натомість у Чернівці не поїхали Євген Лозовий та Геннадій Пасіч через дискваліфікації. Також не потрапив у заявку Євген Пасіч.

Поєдинок проти «Буковини» для нашої команди розпочався гірше не придумаєш. Вже на шостій хвилині після флангового проходу Гуськова м’яч у власні ворота зрізав Максим Білик. Після забитого м’яча господарі поля на куражі продовжували володіти перевагою. Їхні атаки були небезпечними і могли принести успіх «Буковині». Однак щастя було на нашій стороні.

«Нафтовик-Укрнафта» відповів атакою за участю Чернія, але м’яч на лінії воротарського майданчика забрав оборонець господарів і виніс його у поле.

У «Буковини» перший тайм активно працювали фланги, що в кінці кінців принесло свої плоди. На 41-й хвилині Жовтюк головою метрів з 10-ти відправив м’яч у сітку воріт Данковича. Так рахунок став 2:0 на користь чернівецької команди.

Другий тайм пройшов вже за переваги «Нафтовика-Укрнафти», але м’ячі наші гравці забили лише в останні 15-ть хвилин гри. Вже з перших хвилин другої половини зустрічі Володимир Книш почав робити заміни, намагаючись внести свіжість і активність у діях своєї команди.

Відзначимо, що господарі також не забували про атаки, але здебільшого свої моменти вони намагалися створювати завдяки швидким переходам від оборони до атаки. Та все ж другий тайм був таймом «Нафтовика-Укрнафти».

Черговий навіс, цього разу з кутового, завершився результативним ударом головою капітана Бояринцева. Так Леонід відмітив своє повернення на поле після травми. Але цього було замало для позитивного результату у цій грі. Та і часу до завершення матчу залишалося дуже мало.

Але через сім хвилин рахунок все ж було зрівняно. На передачу з лівого флангу від Білика відгукнувся Войцеховський, який головою переправив м’яча у сітку воріт «Буковини». Здавалося, що після рахунку першого тайму, наші гравці не зможуть відігратися, але, проявивши бійцівські якості і характер, гру було переломлено.

Могли наші футболісти забити і третього м’яча, але на останніх хвилинах добре зіграв голкіпер «Буковини», відбивши сильний удар від Войцеховського.

Господарі поля на 90+5 хвилині також могли забити, але після навісної передачі у боротьбі Білик головою відправив м’яча на кутовий, розіграш якого не приніс «Буковині» дивідендів. Через мить пролунав фінальний свисток арбітра.

Після цієї гри «Нафтовик-Укрнафта» набрав 47 очків і продовжує займати шосте місце у турнірній таблиці. Наступну зустріч наша команда проведе вже 21 травня. Суперником «Нафтовика-Укрнафти» буде один із лідерів чемпіонату рівненський «Верес». Запрошуємо вболівальників відвідати цю гру і підтримати улюблену команду.

17 травня 2017 року. 18.00. Чернівці. Стадіон «Буковина».
Арбітр: Денис Шурман (Вишневе).
Асистенти арбітра: Ігор Гарлач (Ужгород), Дмитро Попельницький (Кропивницький).
4-й арбітр: Іван Салаш (Калуш).
Делегат ФФУ: Юрій Власенко (Київ).
«БУКОВИНА»: Мозіль Олег, Мироненко Роман, Тєрєхов Артем-к, Жовтюк Микола (Шишигін Андрій, 55), Бойчук Ігор, Покотилюк Максим, Гудак Роман, Клак Олексій, Сніжко Олександр, Гуськов Олександр, Бугай Владислав (Савчук Сергій, 69). Запасні: Леонідов Владислав, Мазур Мирослав, Раца Сергій, Чеботарьов Сергій, Сербул Едуард. Головний тренер: Олег Ратій.
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Данкович Роман, Бояринцев Леонід-к, Білик Максим, Суханов Сергій (Циколія Іраклій, 46), Зайчук Владислав, Передистий Станіслав (Піднебенной Вячевлав, 57), Власюк Андрій, Цюцюра Василь, Войцеховський Владислав, Антюх Денис (Сондей Іван, 55), Черній Костянтин. Запасні: Юрчук Валерій, Герт Андрій, Загинайлов Сергій. В.о.головного тренера: Володимир Книш.
Голи: 1:0 Білик (6 авт.), 2:0 Жовтюк (41), 2:1 Бояринцев (76), 2:2 Войцеховський (84)
Попередження: Сніжко (60), Клак (67) – Власюк (35).
Вилучення: Власюк (90+4, друге попередження).