Володимир Книш- про підсумки осінньої частин чемпіонату.

knish«Нафтовик-Укрнафта», в зв’язку з тим, що гру 22-го туру вже зіграв, на тиждень раніше завершив осінню часину 27-го чемпіонату, підсумуйте, що вдалося реалізувати із запланованого.

Дуже мало вдалося реалізувати з того, що було заплановано. Хотілося, як завжди, знаходитись вище в турнірній таблиці, боротись за призові місця, бути в великій шістці. Можна розбити чемпіонат на три шістки: перша – це та яка бореться за призові місця, друга – це та яка скажемо нізащо не бореться і третя - це та яка бореться за те щоб не вилетіти з першої ліги. Чому зараз така заруба у нас? Тому що ще ніколи з першої ліги не вилітало чотири команди. Це показує те, що команди які знаходяться в зоні вильоту практично нічим не поступаються, десь їм не вистачає якихось дрібниць, тим командам які знаходяться посередині, і до тих команд, що знаходяться в горі їм не вистачає можна сказати невеликого кроку. І все це пов’язано з умовами в яких знаходяться футбольні клуби. Ми усі знаємо, які бюджети у клубів які знаходяться у верхній шістці, і знаємо який бюджет у нас, це ті речі які неможна порівнювати. 

Зустрічі з якими суперниками, на вашу думку, зіпсували картину в турнірній таблиці?

Самі головні наші поразки це від ПФК «Суми». Якщо в Сумах була гра на рівних, але відверто кажучи арбітр їм трішки допомагав, то в домашній грі ми повністю перегравали сумчан. Я дуже добре пам’ятаю ту гру, це був перший матч в чемпіонаті, і от тоді як не задалася гра – Піднебенной не реалізував пенальті, на останніх хвилинах пропустили необов’язковий гол з кутового. Ось це саме прикро, так як це дербі, це як би визначальні поєдинки. Тим паче, що зараз ми, обидві команди, боремось за виживання і в своїй зоні ми подарували «Сумам» шість очок.  Дуже прикра поразка вдома від ФК «Кремінь», я ще раз переглядав відео цієї гри і скажу, що грали ми непогано, але не завжди гарна гра приносить результат. Знову ж таки згадайте помилки арбітрів, нічого не було, штрафного не було, арбітр призначає штрафний і нам з цього штрафного забивають гол. У грі з «Сумами» також штрафного не було, гравець чисто забрав м’яча, і нам з цього штрафного забивають гол.  І ось усі ці дрібниці складаються в результат. Найбільш прикро за ці дві поразки.

Оцініть виступи «Нафтовика – Укрнафти» в осінній частині 27-го чемпіонату.

Моя оцінка – погано, не середньо, а погано. Тому що ми не повинні опускатись в зону вильоту, за будь-яких обставин ми не повинні були туди опускатись. Бо охтирський «Нафтовик» це своєрідний бренд. Але клубні проблеми нас трішки скували і ми не змогли ні придбати ні запросити футболістів в команду, не було належної підготовки.

Хтось із гравців, по завершенні сезону, буде залишати команду?

У хлопців закінчуються контракти. Знаю, що лідери команди мають запрошення від досить таки пристойних клубів. Але ми постараємось зробити усе можливе щоб вони залишились в команді, це все залежить від позитивного рішення керівництва щодо фінансування клубу.  

Маєте плани проводити кардинальні зміни в складі команди?

Так.

На вашу думку, які потрібно прийняти міри, щоб виправити становище у другій частині чемпіонату?

Дуже прості – нормальний бюджет і все буде добре.

Як плануєте проводити міжсезоння?

Ми з хлопцями домовились, що вони отримають певні завдання для того, щоб прийти «нерозібраними» з відпустки. На даному етапі усі знаходяться на зв’язку в телефонному режимі, щоб знати що нас чекає і які у нас плани. На сьогодні я нічого сказати не можу так як ще немає рішення з фінансування.