Денис Васільєв: «молодим гравцям властива нестабільність»
Денис Васільєв: «молодим гравцям властива нестабільність»

vasilyevЯк сталось, що ти підписав контракт з «Нафтовиком»?

Взимку я грав на турнірі «Макарова» і там зустрів Сергія Мізіна який мені запропонував варіант підписання контракту з «Нафтовиком». У мене в пріоритеті були плани щодо підписання контракту з зарубіжним клубом. Та сталось так, що моїм планам не далось збутись і я поїхав в Полтаву де «Нафтовик» проводив учбово-тренувальні збори. Після контрольної гри мені запропонували підписати контракт, на що я погодився.

Чим відрізняється нинішній «Нафтовик» від «Нафтовика» за який ти грав раніше?

Все залишилось так як і було тільки помінялись футболісти. Зараз дуже багато молодих футболістів в яких тільки розпочинається футбольна кар’єра, раніше було дуже багато досвідчених футболістів, ось і всі відмінності, умови залишилось такі самі.

Чим можна пояснити, що команда за два матчі не взяла жодного очка і не забила жодного м’яча?

Тут можна шукати багато причин, але сама головна причина це в нас в футболістах. Можна говорити про те, що ми не маємо можливості проводити повноцінні тренування, граємо в коробці і ще жодного разу не виходили на поле в зв’язку з погодними умовами, але це не є основною причиною. Перша причина в нас, в футболістах десь не вистачає нам впевненості для реалізації тих моментів які створюються, їх хоч і не багато, але вони все ж є. Плюс до цього всього молодим гравцям властива нестабільність, а стабільність прийде коли буде впевненість, а впевненість прийде коли буде результат. Будемо працювати, ніхто не збирається «посипати голову попелом». Я говорю хлопцям, що все в наших руках і в наступних іграх нам «кров з носу» потрібно брати очки, тому що така ситуація, далі вже немає куди відступати.

Чого чекати вболівальникам від гри з ФК «Полтава»?

Саме погане це те, що ми не граємо вдома, тому вболівальники не можуть прийти на гру. Коли вболівальники на трибунах зовсім по іншому грається. Я вірю в те, що ми будемо брати очки, будемо їхати тільки за перемогою, все залежить тільки від нас.

Вчора ти раніше залишив тренування, з чим це пов’язано?

На попередньому тренуванні ми грали в «квадрат» я невдало пішов в стик і отримав невеликий забій. Нічого серйозного, сьогодні буду проводити повноцінне тренування.

Який настрой в команди на завершальні ігри 27-го чемпіонату?

Настрой один – виправити положення в турнірній таблиці і не вилетіти з першої ліги. Це першочергова задача. Друга задача це потрібно усім молодим хлопцям проявити і показати себе з кращої сторони, можливо когось помітять на майбутнє і хтось піде далі на підвищення в класі. Тому це для них дуже сильний трамплін де можна себе проявити. А першочергова задача це залишитись в першій лізі, будемо всіма силами настроюватись, щоб це зробити. Такого не повинно бути, щоб «Нафтовик» вилетів з першої ліги, я такого не розумію і не приймаю. За десять турів, що залишились розігрується 30-ть очок, тому все можливо і все в наших руках, головне потрібно вірити в себе.