Олег Бараннік: «Команді потрібно брати очки».

baranikЯк склалось, що ти підписав контракт з «Нафтовиком»?

По завершенні контракту з ФК «Полтава» їздив на перегляд в Узбекистан і в Молдову, але там не склалось підписати контракт. Коли повернувся в Україну мені зателефонував тренер-селекціонер «Нафтовика» і запропонував приїхати на перегляд, на що я погодився. Згодом було підписано контракт.

При переході в «Нафтовик» команда була на 15-му місці, цей факт тебе не збентежив?

В такій ситуації може опинитись будь-яка команда, вважаю, що в цьому немає нічого страшного.

Як почуваєш себе в новому колективі, в побуті і на полі?

Колектив тут шикарний, всі хлопці позитивні і в побуті і на тренуваннях. Живемо практично як одна сім’я. На полі ще трішки відчувається, що не вистачає зіграності, бо дуже багато футболістів залишили команду, а їх місце прийшли нові і я в тому числі.

За «Нафтовик» ти вже провів чотири гри, чому відсутня реалізація?

Реалізація повинна бути тоді коли створюються моменти, а причину відсутності моментів потрібно вже шукати в собі. Не можна так казати, що у нас зовсім немає моментів – вони були, просто конкретно в мене їх не було, з чого мені тоді забивати? Мав один момент у грі з «Волинню», але мене там штовхнули і все було змарновано. Будемо старатись в наступних іграх створювати як найбільше моментів і їх реалізовувати. Зіграли чотири гри і сказати, що ми комусь програли по грі – такого не було. Просто нам десь трішки не поталанило. Грали ми гру з ФК «Полтава», який знаходиться на другому місці, то великої різниці у грі не було, усі бились, боролись, важко сказати по цій грі, що «Нафтовик» знаходиться внизу турнірної таблиці. По цих чотирьох іграх видно, що команда сильна і явно незаслужено знаходиться на 17-му місці. Найгірша наша гра була з «Рухом» - що вплинуло на це?, можливо довгий переїзд, можливо перше весняне сонце, ми просто попливли на полі. Грай цю гру так само як ми грали три попередні то думаю, що мали б результат. Нам чомусь не везе, бо вважаю, що ми вже повинні були взяти якісь очки.

Який зараз настрій у колективі і на що налаштована команда?

Команда налаштована тільки на перемогу, команді потрібно брати очки. Виграш нам додасть впевненості і поштовху вперед.

Що можеш сказати вболівальникам «Нафтовика» які так довгоочікувано вперше відвідають стадіон 14 квітня?

Будемо старатись виграти. Покажемо гарний футбол нашим вболівальникам бо вони вже скучили за футболом на своєму стадіоні. Тай і нам буде підтримка і стимул у цій грі. Будемо робити все можливе і неможливе щоб виграти цю гру і порадувати наших вболівальників.