«НАФТОВИК-УКРНАФТА» - «ГІРНИК-СПОРТ» (Горішні Плавні) – 2:1 (1:0)

naf girnik s newНарешті футбол повернуся у Охтирку. Цього року це була перша гра на рідному стадіоні для «Нафтовика-Укрнафти». Як відомо, чотири попередні матчі наша команда провела невдало, що ускладнило її турнірне становище. І всі ці чотири матчі «Нафтовик-Укрнафта» провів поза межами рідного міста.

Сьогодні до Охтирки завітав «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів. З цим колективом наша команда у першому колі зіграла внічию з рахунком 0:0. Відзначимо, що раніше «Нафтовик-Укрнафта» лише два рази перемагав «гірників».

Через дискваліфікацію гру пропускав Денис Антюх, Андрій Власюк та Василь Цюцюра знаходяться у лазареті команди, заліковуючи травми. Тому тренерському штабу охтирської команди потрібно було вирішувати ще й кадрові проблеми.

Всі розуміють, щоб вийти зі скрутного становища, потрібно здобувати перемоги, і чим раніше це станеться, тим краще буде. Тому до гри з «Гірником-Спортом» на рідному стадіоні «Нафтовик-Укрнафта» готувався дуже серйозно.

Поєдинок розпочався у середньому темпі, хоча було помітно бажання у наших гравців забити швидкий мяч. Активно у перші хвилини діяв Суханов. Саме завдяки його діям на 5-й хвилині після прострільної передачі з правого флангу Яременко пробивав у дотик з гострого кута, але потрапив мяч у сітку із зовнішнього боку.

Гості також не збиралися відсиджуватися у обороні і намагалися загострити ситуацію біля воріт Кліщука. Але всі потуги гравців «Гірника-Спорт» були марними, хоча у деяких моментах було по-справжньому жарко.

Натомість, класний момент втратив Яременко. Антон, отримавши мяча, сильним ударом метрів з 30-ти влучив у поперечину воріт гостей…

Та все ж наші гравці наприкінці першого тайму відкрили рахунок у цій грі. Після розіграшу кутового Корж головою з близької відстані відправив мяча у сітку воріт «Гірника-Спорт».

На перерву наші гравці пішли у гарному настрої, але така хитка перевага не повинна була заспокоювати, адже попереду ще був один тайм.

Другий тайм також був цікавим на небезпечні моменти і глядачам не довелося сумувати. Гравці «Гірника-Спорт» намагалися будь-що зрівняти рахунок, але напоролися на гідну відповідь охтирчан. Знову у центрі подій Суханов, якого при швидкій контратаці збили у штрафному майданчику гостей і арбітр без вагань вказав на 11-метрову позначку. Бараннік впевнено реалізував вирок і збільшив перевагу «Нафтовика-Укрнафти».

Віддамо належне підопічним Сергія Пучкова, які не опустили руки, а намагалися переломити хід поєдинку. І на 78-й хвилині їм вдалося забити мяч у сітку воріт Кліщука. Точного удару завдав Фаюк, зробивши рахунок 2:1.

До фінального свистка, як не намагалися обидві команди забити, рахунок не змінився. Таким чином, «Нафтовик-Укрнафта» здобув важливі три очки у боротьбі за збереження прописки у Першій лізі. Будемо сподіватися, що ця перемога буде не останньою і у майбутніх матчах наші гравці продовжать радувати своїх вболівальників позитивними результатами.

Наступну гру «Нафтовик-Укрнафта» проведе 18 квітня у Чернігові проти місцевої «Десни».