«НАФТОВИК-УКРНАФТА» - «ЧЕРКАСЬКИЙ ДНІПРО» (Черкаси) – 2:1 (2:0)
 naftovi

У останньому домашньому матчі сезону «Нафтовик-Укрнафта» приймав «Черкаського Дніпра». Дві команди ведуть відчайдушну боротьбу за збереження прописки у Першій лізі.

Відзначимо, що черкащани доволі впевнено провели весняну частину першості, залишивши останнє місце у турнірній таблиці і здобувши цього року перемоги над лідерами Першої ліги – «Арсеналом-Київ» та «Десною». Але багато втрачених очок у першій частині змагань далися взнаки, тому команда Ігоря Столовицького знаходиться серед аутсайдерів. Подібна ситуація і у «Нафтовика-Укрнафти».

Для двох команд ця гра була надважливою в плані збереження місця у Першій лізі перед останнім туром. Дехто втрачав всі шанси, а дехто відкладав своє майбутнє до останньої гри чемпіонату. Тому поєдинок був навіть не за шість очок, а за девять.

Вже з перших хвилин гості пішли вперед, але «нафтовики» швидко вирівняли положення і на 8-й хвилині вийшли вперед. Логінов, отримавши м’яча після розіграшу штрафного, обіграв захисників і сильним ударом повз голкіпера вгатив круглого у сітку воріт.

«Черкаський Дніпро» відповів дуже небезпечним ударом головою від Качура, м’яч прошмигнув у декількох сантиметрах від стійки. Але і наші гравці після забитого м’яча не стали відсиджуватися у обороні, а за першої нагоди переходили у наступ. І одна з таких атак завершилася прекрасним точним ударом Суханова метрів з семи: воротар гостей був безсилим врятувати свою команду – 2:0.

Перевага у два м’ячі «Нафтовика-Укрнафти» давала надію на збільшення рахунку, адже і наші футболісти окрилені таким успіхом продовжували загрожувати воротам свого суперника. Але до свистка на перерву рахунок не змінився.

Початок другого тайму був за командою із Черкас, які вийшли після відпочинку з бажанням змінити хід поєдинку. «Черкаському Дніпру» вже нічого було втрачати, тому всією командою пішли у атаку. Тренерський штаб гостей підганяв своїх підопічних тільки вперед і на 52-й хвилині черкащани добились свого. Тарасенко, який вже забивав «Нафтовику-Укрнафті» у попередніх матчах, знову відзначився. Олег ударом з близької відстані скоротив рахунок до мінімуму.

Тепер вже дніпряни мали психологічну перевагу, але наші гравці продовжували грати у свою гру, намагаючись загрожувати воротам Будюка завдяки швидким контратакам. І одна з таких ледь не завершилася взяттям воріт гостей. Цюцюра пробивав з гострого кута з близької відстані, але трохи неточно.

«Черкаський Дніпро» відповів небезпечною атакою, яка вивела гравця гостей одного на голкіпера Кліщука, та переграти він його не зумів, до того ще й арбітр зафіксував положення поза грою.

Останні хвилини матчу були дуже нервовими, але підопічні Володимира Книша зуміли зберегти свої ворота і здобути надважливу перемогу у цій грі. На жаль, наприкінці поєдинку отримав важку травму Корж, який, мабуть, вже не зіграє у цьому сезоні.

Останню гру цього чемпіонату «Нафтовик-Укрнафта» проведе 19 травня у Ковалівці проти місцевого «Колосу». На жаль, не все буде залежати від нашої команди. У паралельному матчі туру «Гірник-Спорт» - «Волинь» також буде вирішуватися доля команд, котрі залишаться у Першій лізі.

33-й ТУР
12 травня 2018р. 17-30. м. Охтирка. Стадіон «Нафтовик» 600 глядачів, температура +17.
Судді: Євген Петренко(Одеса), Сергій Старча (Київ), Володимир Коротін (Київ).
Резервний арбітр: Ярослав Пєсоцький (Суми).
Делегат ФФУ: Віктор Шаленко (Харків).
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Кліщук, Васільєв-к, Логінов, Мироненко, Корж(Віксич 90+1), Лапін, Кателін(Власюк 90+5), Цюцюра, Скакун(Сачко 60), Суханов(Яременко 75), Антюх. Запасні: Данкович, Васильченко, Ляшенко. Головний тренер: Володимир Книш.
«ЧЕРКАСЬКИЙ ДНІПРО»: Будюк, Кошелюк, Тарасенко, Бурлін, Смірнов, Проневич(Чорний 87), Тимофієнко, Зеленевич(Кошадзе 68), Качур-к(Бойко 82), Сторчоус, Локтіонов. Запасні: Панченко, Резесідзе, Євдокимов. Головний тренер: Ігор Столовицький.
Голи: Логінов 98), Суханов (25) – Тарасенко (52).
Попередження: Антюх (34), Сачко (65), Кліщук (78) – Тарасенко (44), Проневич (68).