ЗБІРНА ТУРУ

sportarenaЗа версією сайту SPORTARENA до символічної збірної тридцять третього туру, Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги, увійшли гравці «Нафтовика-Укрнафти»: центральний захисник Олександр Логінов та лівий півзахисник Денис Антюх.

Олександр Логінов: Ключовий матч для охтирчан був ще й останнім домашнім в сезоні. Перемога «нафтовикам» була потрібна, як повітря. Тому, гол Логінова був найважливішим внеском, а сам центрбек, який регулярно підключався до атак, дуже здорово (по-бомбардирські) увірвався в штрафну, продавив суперників і вирішив епізод. Надалі здорово працював позаду, не давши збій навіть коли в кінцівці травмувався його колега Корж.

Денис Антюх: Ще недавно ці хлопці були резервістами, а тепер отримали місце в основі і тягнуть на собі команду, яка за останні півтора року відправила на підвищення більше десятка своїх лідерів. Ось і доказ системної роботи - Антюх, Суханов, Лапін і інші молоді гравці потихеньку додають і освоюються в дорослому професійному футболі. Проти черкащан здорово виступив Антюх - відзначився ассистом і заробленим результативним штрафним.

Zbornaya9999