«КОЛОС» (Ковалівка) - «НАФТОВИК-УКРНАФТА» – 0: 1 (0:1)

naftovi

У останньому турі чемпіонату серед команд Першої ліги «Нафтовик-Укрнафта» на виїзді зустрічався з «Колосом» із Ковалівки. Охтирчанам у цій грі потрібна була тільки перемога, але і потрібно було ще слідкувати за деякими матчами конкурентів за збереження місця у Першій лізі. Одним словом, не все залежало тільки від наших гравців.

«Колос» у турнірній таблиці впевнено займає п’яте місце і при будь-яких розкладах залишав за собою цю позицію. Натомість, «Нафтовик-Укрнафта» мав ще шанси піднятися вище і зберегти місце у Першій лізі. Для цього потрібно було лише перемагати і чекати на результат поєдинку «Гірник-Спорт» - «Волинь».

Після останнього матчу охтирчан тренерський штаб «Нафтовика-Укрнафта» провів дві заміни у складі. Так, травмованого Коржа замінив Ляшенко, а замість Скакуна у стартовому складі вийшов Сачко. Всі інші гравці зберегли свої позиції.

Гра у Ковалівці розпочалася дуже вдало для нашої команди. Вже на другій хвилині зустрічі наші гравці відрили рахунок. Кателін, отримавши передачу у штрафному майданчику, легко переграв голкіпера – 1:0!

Вже через декілька хвилин господарі поля втратили нагоду зрівняти рахунок, вдало зіграв голкіпер Кліщук, який ще не один раз врятує свої ворота у цьому матчі від голу. «Колос» продовжував володіти територіальною ініціативою, але охтирчани доволі впевнено і спокійно оборонялися, не забуваючи і про свої атаки. На 34-й хвилині «Нафтовик-Укрнафта» повинен був збільшувати перевагу. Після розіграшу кутового Логінов ударом головою пробив у дальній кут, але м’яч по-зрадницьки пройшов в лічених сантиметрах від стійки…

У другому таймі «Нафтовик-Укрнафта» всіма силами намагався утримати переможний рахунок, дива реакцій у рамці творив голкіпер Кліщук. Попри всі намагання гравців «Колоса» зрівняти рахунок Андрій все ж залишив свої ворота «сухими».

Навіть з пенальті ковалівцям не вдалося пробити Кліщук. На 66-й хвилині господарі заробили пенальті, який пішов пробивати Поздеєв, але Кліщук і тут врятував свою команду, впевнено відбивши удар з 11-метрової позначки.

У підсумку «Нафтовик-Укрнафта» здобув мінімальну перемогу над «Колосом» з рахунком 1:0, але, на жаль, у паралельному матчі «Волинь» у гостях переграла «Гірник-Спорт» за допомогою двох пенальті, на які прискіпливу увагу потрібно звернути компетентним органам.

Таким чином, «Нафтовик-Укрнафта» завершив сезон на 15-му місці у турнірній таблиці. Як не намагалися підопічні Володимира Книша зберегти прописку у Першій лізі, на жаль, їм це не вдалося. Але команді не відмовиш у боротьбі у кожному матчі, за що всім потрібно висловити велику подяку.

19 травня 2018р. 17.30. с. Ковалівка. Стадіон «Колос».
Судді: Денис Резніков (Кам’янське), Володимир Дорошенко (Житомир), Михайло Юхименко (Луцьк).
Резервний арбітр: Олексій Деревінський (Київ).
Делегат ФФУ: Ярослав Лемех (Львів).
«КОЛОС»: Волинець, Сахневич, Матвєєв, Охрончук, Зозуля (Масалов 66), Поздеєв-к (Мілько 74), Рябов (Задоя 62), Соломка, Морозко (Ільїн 46), Лисенко, Нехтій (Леонов 56). Запасні: Яшков,Музичук. Головний тренер: Руслан Костишин.
«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Кліщук, Васільєв-к, Логінов, Мироненко, Ляшенко, Лапін, Кателін, Сачко (Яременко 70), Цюцюра (Васильченко 85), Суханов (Власюк 90+2), Антюх. Запасні: Данкович, Скакун, Віксич, Бараннік. Головний тренер: Володимир Книш.
Гол: Кателін (3).
Нереалізований пенальті: Поздеєв (66).
Попередження: Охрончук (64) - Ляшенко (68), Лапін (88).