ЗБІРНА ТУРУ

sport arenaЗа версією сайту SPORTARENA до символічної збірної тридцять четвертого туру, Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги, увійшли гравці «Нафтовика-Укрнафти»: воротар Андрій Кліщук та лівий півзахисник Роман Мироненко.

Андрій Кліщук: Матч, в якому результат був понад усе, охтирчани виграли - хоча, отримавши ранню перевагу в рахунку, їм довелося витримати 88+ хвилин штурмових атак «Колоса». Дуже добре зіграв голкіпер гостей Кліщук. Він не тільки потягнув удар Поздеєва з 11-метрової позначки, але і впевнено зіграв під час усіх загроз з гри. Андрій зробив відразу кілька видовищних сейвів, відбивши кілька прицільних дальніх ударів і проявивши чудеса реакції після ближніх випадів Лисенко і Нехтія.

Роман Мироненко: Не тільки за цей матч, але і за накопичувальною, хочеться відзначити такого універсала, як Мироненко. Кадровий півзахисник вимушено закривав цієї весни фланг оборони - і справлявся з поставленими завданнями. У Ковалівці йому було дуже складно, господарі проводили багато флангових атак, і далеко не всі з них вдавалося загальмувати. Зате Роман брав своє старанністю і щільністю. До речі, брав участь в початковій фазі результативної комбінації, виконавши дальній штрафний, після якого був забитий переможний м'яч.

zz81111